Ibis Tallinn Center - 3 stars hotel - Reisi turvaliselt


Reisi turvaliselt


Hoolime väga, et iga külastaja tunneks end meie juures 100% turvaliselt! Teeme kõik endast oleneva, et Sul oleks meie juures täielikult stressivaba olemine ning mõnus puhkus!

Alates 9. augustist 2021 tagame vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele külastajate nakkusohutuse ja kontrolli ning ootame ibis Tallinn Center hotelli külastajaid, kes omavad:

⋅ vaktsineerimispassi (immuniseerimise tõend)

⋅ või COVID-19 haiguse läbipõdemise tõendit (läbipõdemise tõend kehtib positiivsest testist 180 päeva)

⋅ või negatiivset COVID-19 testitõendit (SARS-CoV-2 antigeen-RTD test peab olema tehtud kuni 48 tundi enne külastust; SARS-CoV-2 RT-PCR test peab olema tehtud kuni 72 tundi enne külastust)

 

NB! Üks eelnimetatud tõenditest peab olema külastajal al 18 eluaastast. Alla 18 aasta vanustel külastajatel nakkusohutust ei kontrollita.

Sinu tervise turvalisuse heaks kehtib meie hotellides nakkusohutuse kontroll 100%!

HOTELLIS MAJUTUJAD – kõigil hotellis majutujatel on vajalik hotelli sisseregistreerides, ette näidata isikut tõendav dokument ja üks eelnevalt nimetatud tõend. Vastava tõendi puudumisel on hotellil õigus keelduda teenuse pakkumisest avalikus ruumis. Kõigil tõendi esitanud hotellikülastajatel on võimalus vabalt külastada restorani ning viibida hotellis.

RESTORANIS CHARLIE`S CORNER EINESTAJAD – kõigil, kes soovivad tulla einestama restorani CHARLIE`S CORNER ja ei majutu hotellis, on vajalik saabudes näidata teenindajale isikut tõendav dokument ja üks eelnevalt nimetatud tõend. Vastava tõendi puudumisel on restoranil õigus keelduda teenuse pakkumisest restorani alal.

KONVERENTSID, SEMINARID jt. GRUPIÜRITUSED – palume ürituse läbiviijal või korraldajal tagada, et kõigil üritusel osalejatel (sõltumata grupi suurusest) on üks eelnevalt nimetatud tõendist olemas.

ibis Tallinn Center hotellitiim teeb kõik endast oleneva, et Sinu puhkus meie juures mööduks ühteaegu nii turvaliselt kui nauditavalt!

Ootame Sind!

Ibis Tallinn Center ☆☆☆address

Tel. +372 699 4499

ha9n7-re@accor.com
+372 699 4498
HA9N7@ACCOR.COM


Juhkentali 28, 10132 Tallinn

google_map
  • reisi-turvaliselt
  • reisi-turvaliselt
  • reisi-turvaliselt
  • reisi-turvaliselt
  • reisi-turvaliselt
Broneeri tuba
Broneeri tuba
close