Ibis Tallinn Center - 3 stars hotel - Jätkusuutlikkus


Jätkusuutlikkus


MEIE JÄTKUSUUTLIKKUSE PÕHIMÕTTED

Suhtume hotellis ibis Tallinn Center jätkusuutlikkusse väga tõsiselt ja keskkonna kaitsmine on osa meie DNAst.

Me kõik vastutame oma planeedi eest. Selle kaitsmiseks peame ühiselt pingutama. Accor ja meie, ibis Tallinn Center, oleme võtnud kohustuseks vähendada oma keskkonnamõju töötajate ja külastajate kaasabil.

Kuulume hotelliketti Accor Group ja meie 2016. aastal alguse saanud programm „Planet 21 – Acting here“ on selge tegevuskava, mille selgroo moodustavad kuus valdkonda (töötajad, kliendid, partnerid, kogukonnad, toit ja hooned) ning mille eesmärk on vähendada keti kahjulikku mõju ja edendada positiivse mõjuga külalismajandust ja jätkusuutlikku reisimist.

„Acting here“ tähendab toimimist kohalikul tasandil: igaüks meie 5000 hotellist üle maailma moodustab väikese planeedi.

 

Sest on vaja minna veelgi kaugemale…

Tänapäeval on kliimaprobleemidest saanud tegelikkus. Meie külastajad ja töötajad teavad, et midagi tuleb ette võtta, ning nad tahavad olla osa eesseisvatest muutustest. Iga päev kerkib esile uusi lahendusi ja uued tegijad mängivad ümber kehtiva korra.

 

Acting Here.. Aga kuidas?

Kuna hotell on meie äritegevuse süda, oleme selle seadnud oma lubaduse „Acting Here“ keskmesse. Meie igapäevaelu koosneb kokkupuutest ja suhtlemisest kõigi meeste ja naistega, kes saavad meie juures hotellikogemuse või teevad selle võimalikuks, nii et oleme otsustanud täita oma lubadusi nende abil ja nende jaoks.

Meie lubadused:

*olla kaasav ettevõtte ning tagada oma külastajate ja töötajate heaolu

*julgustada külalisi tegutsema ja meie tegevuste head mõju mitmekordistama

*luua püsiv suhe oma partneritega, kes jagavad meie väärtushinnanguid ja teevad meiega koostööd, et leida uuenduslikke ja hea mõjuga lahendusi

*töötada käsikäes kohalike kogukondadega, sest hotelli välisuks ei ole meie lubaduste piiriks. Kogu südamest toetame Eesti Asenduskodu Töötajate Liidu ning Minu Unistuste Päev ettevõtmisi.

  • web-header
  • web-header-copy

Ibis Tallinn Center ☆☆☆address

Tel. +372 699 4499

ha9n7@accor.com
+372 699 4498
HA9N7@ACCOR.COM


Juhkentali 28, 10132 Tallinn

google_map
  • jatkusuutlikkus
Broneeri tuba
Broneeri tuba
close