Ibis Tallinn Center - 3 stars hotel


HOTELL


Ibis Tallinn Center on uuenduslik ja modernne hotell Tallinna südames, pakub mugavat peatumist vaid mõne sammu kaugusel bussijaamast. Hotelli ainulaadne disain, uneekspertide poolt loodud mugavad Sweet bed by ibis voodid ja sõbralik atmosfäär jätab meeldejääva mulje Sinu töö- või puhkusereisilt.

Meie hotell on Sinu ideaalne valik peatumiseks Tallinnas, pakkudes detailideni läbimõeldud puhkuse võimalusi. Meil on 190 tuba, sealhulgas 25 peretuba ja 5 tuba koos privaatse saunaga. Iga tuba on disainitud vaikust ja privaatsust silmas pidades, varustatud kõige vajalikuga: eraldi duširuum ja föön, kaabeltelevisioon ning konditsioneer. Hotellis on tasuta WiFi kõigile külalistele.

Lisavõimalustena pakume maa-alust parklat, keemilist puhastust, koosolekuruumi ja privaatset sauna. Hotelli hubases restoranis ja baaris Charlie’s Corner saab nautida hommikuti rikkalikku hommikusööki ning päeva jooksul pakutakse maitsvaid roogasid.

Asudes rahulikul tänaval suurepärase ühendusega, jääb ibis Tallinn Center vaid 4 minuti jalutuskäigu kaugusele bussijaamast ja 10 minuti sõidu kaugusele lennujaamast ning sadamast. Tallinna vanalinn, oma ajaloolise võlu ja vaatamisväärsustega, on jalutuskäigu või lühikese taksosõidu kaugusel.

Tallinn on linn, mis võlub igal aastaajal: nautige suvist soojust ja randu, sügiseseid kuldseid lehti, talvist jõuluturu võlu või kevadist looduse ärkamist. Ibis Tallinn Centeri meeskond on pühendunud teie mugavusele ja heaolule, tagades unustamatu peatumise Eesti pealinnas.

Ibis Tallinn Center ☆☆☆address


HOTELI VASTUVÕTT 24/7
Telefon +372 699 4499
Email HA9N7@accor.com


TELLIMUSKESKUS
Telefon +372 699 4498
Email HA9N7-RE@accor.com


Juhkentali 28, Tallinn , 10132 Tallinn

Vaata kaarti

Asukoht


Aadress. Juhkentali 28, Tallinn, 10132 Tallinn, Estonia
Telefon. +372 699 4499
Laiuskraad. 59.428095 - Pikkuskraad. 24.764953

Kaart Satelliit Tänavavaade 3d vaade

  • hotell
  • hotell
  • hotell
  • hotell
  • hotell
  Broneeri tuba
  Broneeri tuba
  close
  +