Ibis Tallinn Center - 3 stars hotel


HOTELL


ibis Tallinn Center hotell – värskelt ehitatud, modernne ja stiilne hotell Tallinna kesklinnas ja vahetus läheduses Tallinna bussijaamast. Erilise sisekujundusega toad ja üldalad, ülimugavad spetsialistide poolt välja töötatud voodid ja meeleolu, mida tunneb kohe esimesest hetkest, loob kustumatu mälestuse teie töö-või puhkusereisist.

 

Meie hotell on ideaalne majutus Tallinnas ning Sinu heaks puhkuseks läbi mõeldud iga detail. Meil on 190 suitsuvaba tuba, nendest 25 peretuba ning 5 sisseehitatud saunaga tuba. Iga tuba on vaikne ja helikindel ning varustatud privaatse duširuumi ja fööniga, kaabeltelevisiooni ja konditsioneeriga. Wifi on meie hotellis kõikidele külalistele tasuta.

Samuti on saadaval lisateenused: maa-alune turvaline ja mugav parkla, keemiline puhastus, koosolekuteruum, privaatne saunaruum. Hotellis on olemas ka hubane restoran ja baar Charlie’s Corner . Hommikuti pakume külalistele maitsvat ja mitmekesist hommikusööki ning maitsvad eined on restoranis saadaval kogu päeva jooksul.

ibis Tallinn Center hotell asub vaiksel, kuid väga hea ühendusega tänaval, olles 4-minutilise jalutuskäigu kaugusel bussijaamast ning 10-minutilise sõidu kaugusel lennujaamast ja sadamast. Vaid 20-minutilise jalutuskäigu kaugusel asub Tallinna vanalinn või taksoga minnes – vaid 8 minuti kaugusel.

Tallinnal on pakkuda midagi võluvat igal aastaajal – ilus soe ilm ja kohalikud rannad suvel, kuldsed langevad lehed sügisel, turistide lemmik jõuluturg talvel ning külmast tärkav loodus kevadel. Meie ibis Tallinn Center hotelli meeskond hoolitseb Sinu heaolu eest.

Visit Tallinna poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.

Ibis Tallinn Center ☆☆☆address

Tel. +372 699 4499

ha9n7@accor.com
+372 699 4498
HA9N7@ACCOR.COM


Juhkentali 28, 10132 Tallinn

Vaata kaarti

Asukoht


Aadress. Juhkentali 28, 10132 Tallinn, Eesti
Telefon. +372 699 4499
Laiuskraad. 59.428095 - Pikkuskraad. 24.764953

Kaart Satelliit Tänavavaade 3d vaade

  • hotell
  • hotell
  • hotell
  • hotell
  • hotell
  Broneeri tuba
  Broneeri tuba
  close
  +