Ibis Tallinn Center - 3 stars hotel - Tiim


Tiim


Meie meeskond koosneb sihikindlatest ja lõbusatest, ambitsioonikatest ja soojadest inimestest. Meile meeldib see, mida siin teeme, ja meil on see "can-do" suhtumine, mis viib meid iga päevaga edasi ja edasi.

Ainus viis luua vingeid asju on suurepäraste inimestega, kes kogu südamest naudivad oma tööd - seega hoiame igapäevaselt seda suhtumist.

Otsime alati nutikaid, sihikindlaid ja keskmisest julgemaid inimesi, kellega koos oma hotelli arendada. Vaata siit, kellest me parasjagu oma tiimis puudust tunneme.

Madis Laid
Tegevjuht

madis.laid@accor.com
Liis Tammekivi
Müügijuht

liis.tammekivi@accor.com
Geidi Steinberg
Müügispetsialist

ha9n7-re@accor.com
Maarja Tsimmer
Toitlustusjuht

maarja.tsimmer@accor.com
Elen Kahro
Turundusjuht

elen.kahro@accor.com
Stefan Zabolotnoi
Vastuvõtujuht

stefan.zabolotnoi@accor.com
Kairi Normak
Personalispetsialist

kairi.normak@accor.com
Irina Hazinski
Raamatupidaja

irina.hazinski@accor.com
  • tiim
  • tiim
  • tiim
  • tiim
  • tiim
Broneeri tuba
Broneeri tuba
close