Ibis Tallinn Center - 3 stars hotel - Mugavalt turvaline


Mugavalt turvaline


Hoolime igast oma hotelli külalisest. Hoolitseme selle eest, et kõigil oleks meie juures mugavalt turvaline.

Accor koos ibis Tallinn Center hotelli ning Bureau Veritas grupiga on loonud uued viiruse tõkestamise meetmed ning töötanud välja märgise, mis on mõeldud vastavate ohutusstandardite kinnitamiseks.

Et sinu siinviibimine oleks mugavalt turvaline, järgime välja toodud ohutusmeetmeid:

*Kogu meie tiim on koolitatud hoidma 2m vahemaad üksteisest ja meie külalistest ning järgima hügieeninõudeid pestes ja desinfitseerides regulaarselt käsi.

*Pöörame täiendavat tähelepanu tubades tihti kasutavatele alade desinfitseerimisele nagu lülitid, ukselingid, puldid, termopuldid jne.

*Desinfitseerime hoolikalt üldaladel tihedalt kasutatavaid pindasid nagu ukselingid, liftinupud, tualettruumid ning lobby, koosolekuruumide, restorani, baari ja hommikusöögi alad.

*Käte desinfitseerimisvahendid on kättesaadavad lobby ja restorani aladel. Ühekordsed kummikindad saadaval vastuvõtulauas.

*Vastuvõtu ala on kaitstud läbipaistva klaasiga ning töötajad kannavad ühekordseid kindaid teenindades ühte külalist korraga.

*Kõik võtmekaardid desinfitseeritakse ning kasutatud kaarte ei kasutata uuesti vähemalt 72 tunni jooksul.

*Kasutuses olevate tubade vahele jäetakse vähemalt 1 vaba tuba vältimaks külaliste omavahelise kokkupuute võimalust. Kasutatud toad tuulutatakse ja desinfitseeritakse ning neid ei anta välja uutele külalistele vähemalt 72 tunni jooksul.

*Baaris ja restoranis desinfitseeritakse kõiki üldkasutatavaid alasid iga kahe tunni tagant. Menüüd ja lauad desinfitseeritakse pärast iga külalise lahkumist.

 

Täname kõiki külalisi, kes meie ette antud reeglitest kinni peavad.

Ibis Tallinn Center ☆☆☆address

Tel. 699 4499

ha9n7-re@accor.com
699 4498
ha9n7-re@accor.com


Juhkentali 28, 10132 Tallinn

google_map
  • mugavalt-turvaline
  • mugavalt-turvaline
  • mugavalt-turvaline
  • mugavalt-turvaline
  • mugavalt-turvaline
Broneeri tuba
Broneeri tuba
close