Ibis Tallinn Center - 3 stars hotel - kkVIIMSI


kkVIIMSI


UUS IBIS HOTELL SINU PARIMAKS ELAMUSEKS

 

2023 KORVPALLIKLUBI VIIMSI

LIIKMESOODUSTUS -15%

 

 

Hotellist

Sinu uni on meile oluline. Selleks, et sinu reis oleks võimalikult mugav, panime kokku ainulaadse ja ülimugava unekeskkonna, kus magusad unenäod on garanteeritud: helikindlad toad ja “Sweet bed by ibis” voodi.

Tasuta kiire WiFi, mõistagi. Hubane lobby, kus saab tööd teha või lihtsalt aja maha võtta. Meil on raamatuid, lauamänge ja isegi kitarr. Konverentsiruumid suuremateks ja väiksemateks koosolekuteks.

Oleme nii linna keskel, et siia pääseb kiiresti nii bussi-kui ka lennujaamast, samuti igalt põhimaanteelt. Kõik kesklinna rõõmud on jalutuskäigu kaugusel. Turvaline ja mugavalt ligipääsetav maa-alune parkla autodele ning eraldi parkimisala bussidele.

Pole vahet, kas oled varahommikul ärkav lõoke või lõunani tukkuv öökull, hommikusööki saavad nautida mõlemad– hommikusöök kella neljast hommikul kuni keskpäevani! Lisaks on fuajees külalistele tasuta kohv. Kui mitte lõuna, siis midagi peab ometi tasuta olema!

 

 

Restoran Charlie’s Corner

See on koht, mis kihab rõõmust ja muusikast. See on piisavalt vaba, et hommikust kohvi juua ning piisavalt viisakas, et nautida peenemat õhtusööki. Lõunapakkumised ja õhtusöögid, olgu sinu eelistuseks mahlased käsitööburgerid või maitsvad a’ la carte road koos laiavaliku käsitööõllede või kvaliteetveinidega. Charlie ootab sind oma restoranis ja baaris hotelli esimesel korrusel 12.00 – 22.00.

 

 

Keskkonnasäästlik valik

Suhtume hotellis ibis Tallinn Center jätkusuutlikkusse väga tõsiselt ja keskkonna kaitsmine on osa meie DNAst. Accor ja meie, ibis Tallinn Center, oleme võtnud kohustuseks vähendada oma keskkonnamõju töötajate ja külastajate kaasabil. ibis Tallinn Center hotellil on Green Key sertifikaat ning on Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi liige. Tutvu meie jätkustuulikkuse põhimõtetega.

 

 

BRONEERI SIIN

 

Company name: KORVPALLIKLUBI VIIMSI MTU

Client code: SCP4184069

Access code: KO246EE995

 

KÜSIMUSTE KORRAL VÕTA ÜHENDUST

+372 699 4498

HA9N7-RE@ACCOR.COM

JUHKENTALI 28, TALLINN

Ibis Tallinn Center ☆☆☆address

Tel. +372 699 4499

ha9n7@accor.com
+372 699 4498
HA9N7@ACCOR.COM


Juhkentali 28, 10132 Tallinn

google_map
  • kkviimsi
  • kkviimsi
  • kkviimsi
  • kkviimsi
  • kkviimsi
Broneeri tuba
Broneeri tuba
close