Ibis Tallinn Center - 3 stars hotel - ALLSAFE turvameetmed


ALLSAFE turvameetmed


hotellimaastiku külalislahkuse kõige kõrgemad puhastus- ja ohutusstandardid.

 

Külalislahkus, klientide ohutuse tagamine ja nende eest hoolitsemine on meie südameasi. Meie töötajate, külaliste, omanike ja koostööpartnerite tervis, ohutus ja heaolu on meie peamiseks prioriteediks iga päev, ka kõige keerulisematel aegadel.

Covid-19 pandeemia tõttu ning klientide ja töötajate veelgi turvalisema ja ohutuma hotellis viibimise tagamiseks on Accor hotellide grupp loonud ALLSAFE standardid ja märgise.

ALLSAFE rahvusvahelised puhtuse ja ohu ennetamise standardid on välja töötatud, auditeeritud ja atesteeritud koostöös Bureau Veritas – juhtiva ettevõtte testimise, inspekteerimise ja sertifitseerimise valdkonnas.

 

IBIS TALLINN CENTER ON ainuke ALLSAFE märgistusega economy hotell Eestis, mis on atesteeritud Bureau Veritas poolt.

 

Et sinu siinviibimine oleks mugavalt turvaline, järgime välja toodud ohutusmeetmeid:

*Kõik töötajad kannavad kaitsemaske ja kindaid. Vastuvõtu ala on kaitstud läbipaistva klaasiga ning töötajad võivad kanda klaasi taga olles ainult ühekordseid kindaid teenindades ühte külalist korraga.

*Kogu meie tiim on koolitatud hoidma 2m vahemaad üksteisest ja meie külalistest ning järgima hügieeninõudeid pestes ja desinfitseerides regulaarselt käsi.

*Pöörame täiendavat tähelepanu tubades tihti kasutavatele alade desinfitseerimisele nagu lülitid, ukselingid, puldid, termopuldid jne.

*Desinfitseerime hoolikalt üldaladel tihedalt kasutatavaid pindasid nagu ukselingid, liftinupud, tualettruumid ning lobby, koosolekuruumide, restorani, baari ja hommikusöögi alad.

*Käte desinfitseerimisvahendid on kättesaadavad lobby ja restorani aladel. Ühekordsed kummikindad saadaval vastuvõtulauas.

*Kõik võtmekaardid desinfitseeritakse ning kasutatud kaarte ei kasutata uuesti vähemalt 72 tunni jooksul.

*Baaris ja restoranis desinfitseeritakse kõiki üldkasutatavaid alasid iga kahe tunni tagant. Menüüd ja lauad desinfitseeritakse pärast iga külalise lahkumist.

 

Täname kõiki külalisi, kes meie ette antud reeglitest kinni peavad.

 

Loe lähemalt Accor hotelligrupi ALLSAFE standarditest ning vaata järgi, millistel Accor grupi hotellidel on samuti Bureau Veritas poolt välja antud ALLSAFE märgistus.

 

  • 4l6a7685-2

Ibis Tallinn Center ☆☆☆address

Tel. +372 699 4499

ha9n7@accor.com
+372 699 4498
HA9N7@ACCOR.COM


Juhkentali 28, 10132 Tallinn

google_map
  • allsafe-turvameetmed
  • allsafe-turvameetmed
  • allsafe-turvameetmed
  • allsafe-turvameetmed
  • allsafe-turvameetmed
Broneeri tuba
Broneeri tuba
close